Juniorzy

Kosynierzy Wrocław, jako pierwszy klub lacrosse w Polsce, założyli sekcję przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. Kosynierzy Juniorzy uczą lacrosse od podstaw, jednocześnie wychowując młodzież z Wrocławia i okolic, kształtując prawidłowe wzorce zachowań poprzez rywalizację sportową.

Na co dzień Kosynierzy Juniorzy trenują na Polach Marsowych i boisku przy ulicy Lotniczej we Wrocławiu. Młodzi adepci lacrosse regularnie biorą udział w międzynarodowych turniejach, weryfikując nabyte umiejętności we współzawodnictwie ze swoimi zagranicznymi rówieśnikami. Do tej pory wystąpili między innymi podczas Berlin Open, Scheider Cup we Frankrurcie nad Menem oraz European Challenge w Pradze.

Obecnie treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki na boisku MCS Wrocław przy ulicy Lotniczej od 17:30 do 19:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Aby zapisać swoje dziecko, należy skontaktować się z jednym z trenerów sekcji juniorskiej: Janem Rydzakiem (nr tel. 693 400 315) lub Danielem Smazą (nr tel. 730 818 228).