Klub

E-MAIL:

Zapraszamy do kontaktu:
kontakt@kosynierzy.wroclaw.pl

ZARZĄD:

Prezes: Kajetan Statkiewicz
(k.statkiewicz@kosynierzy.wroclaw.pl)

Wiceprezes ds. Sportu: Jan Rydzak
(j.rydzak@kosynierzy.wroclaw.pl)

Wiceprezes ds. Promocji: Łukasz Kilian
(l.kilian@kosynierzy.wroclaw.pl)

Wiceprezes ds. Organizacji: Daniel Smaza
(d.smaza@kosynierzy.wroclaw.pl)

Wiceprezes ds. Finansów: Lucyna Matyja
(l.matyja@kosynierzy.wroclaw.pl)

Rzecznik Prasowy: Marcin Janiszewski
(m.janiszewski@kosynierzy.wroclaw.pl)
tel. 692 928 411

TRENERZY:

Trener sekcji męskiej: Jan Rydzak

Trenerka sekcji damskiej: Joanna Wawrzynów

Trenerzy sekcji młodzieżowych: Jan RydzakDaniel SmazaJoanna Wawrzynów