Wielki sprawdzian sił przed Weekendem Mistrzów

Już w najbliższą sobotę we Wrocławiu odbędzie się ostatni turniej Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet. Przeciwnikiem “Kos” będą aktualne Mistrzynie Polski – Poznań Hussars Ladies. Poznanianki są liderem tabeli, na drugim miejscu znajduje się ekipa z Wrocławia. Ostatnie dwa bezpośrednie spotkania między tymi drużynami zakończyły się jednobramkowymi zwycięstwami wielkopolskich “Ladies”.

– Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, biorąc pod uwagę ostatnie dwa, bardzo wyrównane, ligowe spotkania. Mimo kilku braków kadrowych na pewno postaramy dać z siebie wszystko na boisku – mówi Katarzyna Newlaczyl, atakująca Kosynierek. Dodatkowo za dwa tygodnie zagramy przeciwko sobie raz jeszcze w finale Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet o Mistrzostwo Polski – dodaje Newlaczyl.

Z powodu braków kadrowych drużyna Kraków Queens nie stawi się na sobotnim turnieju i mecz Kosynierki Wrocław – Poznań Hussars Ladies będzie jedynym rozgrywanym spotkaniem tego dnia. Pojedynek odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, w najbliższą sobotę, 02.06.2018r. o 10:00. Wstęp wolny!

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany.